Oliivia

Oliivia
Nimi:Oliivia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEKAUNIS OLIIVIA LEIDIS KODU!

 


Umbes paari aastast Oliiviat võib iseloomustada lühidalt. Ta on tark, ilus, armas, kuulekas, paimaias, jutukas ja puhtust armastav kiisupreili. Hügieenist peab Oliivia korralikult kinni. Tema küüned on alati teritatud (teritatakse kraapimispuul) ja neid ei pea inimene kunagi lõikama, kasukas hooldatud, läikiv ja siidine, karva peaaegu ei ajagi, wc kasutamine on au sees ja kui inimene ongi pisut laisk ega viitsi liivakasti korralikult puhastada, pole hullu, Oliivia saab sellega hakkama, iseasi, kas inimene ise selle haisuga olla tahab.

 


Inimesi Oliivia jumaldab, koeri talub ja teisi kasse valitseb. Seega iga pere unistus. Kuid Oliivia pole tavaline triibik, ta on kuuleka koera hingega kass, kes kutse peale kohale jookseb ja keelu peale koheselt reageerib. Kui ikka öelda, et tule tagasi, siis seda ta ka teeb nagu kuulekas koer ja kui uks lahti, siis üle uksepaku ei astu, kui inimene seda ei luba. Kutsika kombel oma saba taga ajada oskab ta ka päris hästi. Kui vaja, närib ka konti, kuid eelistab siiski pehmet kanaliha. Ei saa mainimata jätta ka viisakust. Oliivia nimelt ootab hommikuti viisakalt inimese ärkamist ega tülita enne, kui kuuleb, et peremees on ärganud. Nüüd pole mõtet enam magajat teeselda, sest tark kass näeb sind läbi ja tõelise kassi jonnakusega hakkab pai- nurumis-rünnak. Ja seda igal hommikul.
Üks hea iseloomuomadus on Oliivial veel, ta nimelt ei karda midagi ega kedagi. Kõik võõrad on sõbrad ja igasugused mürisevad kodumasinad ja õues paukuv ilutulestik jätab selle kassi täiesti külmaks. Oliivia teab, mis on hulkuri elu ja oskab kodusoojuse eest tänulik olla. Ta väljendab seda iga oma ihurakuga. Nii et, tule kiisupreilile hoiukodusse külla ja veendu kõiges ise. 

 


Ta on kenasti steriliseeritud, kiibistatud, saanud esmase parasiiditõrje ja on arstitädi poolt igati terveks kiisuks tunnistatud. Ära lase toredal kiisupreilil rohkem oodata.
Nii, et kui otsid omale ülisõbralikku sülekiisut, kes armastab kõiki inimesi ühtmoodi, ka võõraid, siis tule hoiukodusse teda vaatama. Oliivia ootab sind.