Oliivia

Oliivia
Nimi:Oliivia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLIIVIA UNISTAB ARMASTAVAST KODUST

 

Pisikesel Oliivial on smaragdrohelised silmad ning omanäoline, pehme ja mustvalge kasukas. Pesaleidjasse tõi Oliivia teekond ta 21.02.2021 ehk õigepea on Oliivia oma päriskodu pidanud ootama juba aasta aega. Arvatavasti võib Oliivia sünniaastaks olla 2020. aasta, kuid kasvult ja hingelt on Oliivia alles väikene kassipoeg.

Kui Oliivia peab olema omaette kinnises ruumis, võib ta muutuda veidi tujukaks, kuid kui anda Oliiviale palju ruumi, turvatunne ning vabadus, meeldib talle uudishimulikult toas ringi jalutada, küsida paisid ja tähelepanu, nautida rahulikke uinakuid ja veel maitsvamaid söögikordi.

Kindlasti on Oliivial veel palju potentsiaali muutuda veelgi avamtumaks, sõbralikumaks ja paimaiamaks sülekiisuks, aga sellega saaks teda kõige paremini aidata oma soe pesa enda perekonna juures, mitte suures kassitoas elamine.

Pisike Oliivia on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda armsale Oliiviale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".