Oliver

Oliver
Nimi:Oliver
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HURMURKASS OLIVER TAHAB KAISSU SAADA!

Oliver on üks väike kaisumaias õnnevõlur, kes alandab vererõhku ja teeb tuju helgeks. Ta on 3-aastane julge ja väga uudishimulik paikass, kes soovib kiiremas korras koju kolida, et oma andeid rakendama asuda. 

Oliver tuli meile 2023. aasta märtsi lõpus Lääne-Harju vallast. See karvapall julgeb uudistada ja poeks igal võimalusel inimese käte vahelt läbi ning läheks nuusutaks kõik nurgad üle. Kutsumise peale sammub ta inimese juurde ja sugugi ei pahanda, kui ta sülle võetakse. Süles talle meeldib, oma väikese karvase pea paneb ta sulle siis vastu lõuga ja arvab, et just nii on hea olla. Maiustest ei ütle Oliver samuti ära. Kassitoas on ta ennast radika kõrvale sooja pessa sisse seadnud ja ootab õnnelikku hetke, mil keegi teda märkab ja talle hea kodu pakub. Teiste kassidega saab ta hästi läbi: kassitoas tüli ei kisu ja võimu pärast ei võitle. 

Oliveri kasukas on väga pehme ja mõnus, selline veidi pikema karvaga. Selle eest hoolitseb ta usina hoolega (vt videost). Tal on veel hiiglama vahvad vuntsid ja kirju nina, mille kohta võiks küsida: „Kuule, Oliver, kus korstnas käisid?“ Oliver on kastreeritud ja kiibitud, talle on tehtud nii vaktsiinid kui parasiitide vastane tõrje. 

Kas lubad hoolitseda selle karvapalli eest? Kui vastad jaatavalt, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!