Olle

Olle
Nimi:Olle
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OLLE ON LIHTSALT MAAILMA PARIM KASS! AUSÕNA! 

Armas mustvalge kassipoiss Olle on umbes 2-aastane tore tegelane, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2021. aasta suvel Viljandi varjupaigast. 

Olle on reaalselt maailma kõige toredam kassipoiss! Ta on täielik kaisupall, kes armastab väga inimesi ja ning ei karda ühtegi seiklust. Vahva Olle on meie kassitoa kõige aktiivsem tegelane, kes esimesel võimalusel jookseb inimestele uksele vastu ja uurib kõik uued näod üle. Olle ei ole kass, kes pikad päevad maha magab, Olle on kass, kes tahab võimalikult palju uusi kohti avastada ja maailma kohta üha enam uusi asju õppida. Nagu öeldud, armastab Olle väga inimesi – ta ei susise, äsa käpaga ega ammusta. Väga chill vend see meie Olle!

Olle on imeilus kassipoiss, tema nägu on natuke nagu pisikesel põssal ja kasukas nagu kõige kaunimal mastvalgel lehmakesel. Olle on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt ussirohtu!

Kui just sina soovid enda kaaslaseks MAAILMA PARIMAT KASSI, siis vajuta nupule "Soovin seda looma", täida ära loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!