Olli

Olli
Nimi:Olli
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS !


TAGASIHOIDLIK VÄIKE OLLI UNISTAB ELUST KUI KUNINGAKASSIL

Kauni vesihalli kasukaga Olli on oma esimese kodu ootel. Kassipoiss sündis 2018. aasta varakevadel ning teda on õnnistatud kaunilt sileda ja tiheda kasukaga, mille krooniks on uhke sulgsaba, mis ei jäta kedagi külmaks. Silmad suured kui tõllarattad, köidab ta kindlasti pilke. Pesaleidjas oldud aja jooksul vajas Olli nuumamist, sest pisike poiss polnud kõige tragim sööma tormama teiste kasside kõrvalt – seetõttu tal kaalu vaid kahe ja poole kilo jagu, kuid elades heas kodus ja heal toidul, kosuks ta kindlasti veelgi. 

Olli kontakt inimesega on olnud piiratud, mistõttu vajab ta uute oludega kohanemiseks harjumisaega. Kassid on loomult äärmiselt uudishimulikud ja Olli pole erand. Seetõttu on igati võimalik tema armastus võita, kui sellele missioonile vaid piisavalt aega pühendada.  

Kui sinu kodus on ruumi ühele väiksele, armsale kuid tagasihoidlikule iludusele – siis palun, paku Ollile seda päriskodu, mida ta nii väga vajab. Olli on kastreeritud, vaksineeritud, kiibistatud ja saanud kõik parasiiditõrjed. Päriskodu pakkumiseks vajuta siin samal lehel "soovin seda loomakest" ning tule Ollile külla!