OSCAR

OSCAR
Nimi:OSCAR
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OSCAR SAI ENDALE SUUREPÄRASE KODU!!! 02.02.2020.a.

OSCAR ON MAAILMA PARIM AUHIND!

Me kõik teame, kui populaarne on Ameerika filmiakadeemia Oscari auhind. 2020 aasta nominendid on juba välja kuulutatud. Kuid mingil põhjusel on maailmas vähe on teada sellisest tähtsast sündmusest nagu meie Oscari kodu otsimine. Usume siiralt, et see pole absoluutselt õiglane, sest meie Oscar pole vähem väärt kui filmiakadeemia auhind, isegi palju rohkem (15 minuti kuulsuse asemel on meie Oscaris vähemalt 15 aastat jäägitut armastust ja kindlasti ka kõrgetasemelist meelelahutust!). 

Kõlagu trummid ja fanfaarid: Daamid ja härrad, tutvustame teile tõelist Oscarit! 

Noor Oscar on valmis pakkuda oma uuele omanikule käppa, südant ja saba. Oscaril on elegantne välimus, ta kannab musta smokingut, valget särki ja pange ekstra tähele - tema sokid on ka lumivalged! Rääkimata imearmsast roosast ninast ja pikkadest valgetest vurrudest!

Oscari suurepärane iseloom on tegelikult see, mis teeb ta eriliseks! Ta on väga aktiivne, mänguline, uudishimulik ja osavõtlik tegelane. Ta oskab mängida nii inimestega kui ka üksi. Pallid on tema kirg!! Muidugi eelistab ta mängida ja aega veeta inimestega koos - ta on väga seltsiv noormees! “Pole midagi paremat kui oma inimese sülle ronimisest, temale nurrumisest ja kaisus olemisest nurr-nurr” tsiteerime Oscarit nurr-nurrult. Samuti magada eelistab ta inimese kõrval. No kus siis veel!? 

Kui arvate, et teie peres ja südames on koht Oscarile, täitke palun kiisuvõtja ankeet ja tema hoiukodu võtab teiega kiirelt ühendust …

Oscar on tõesti maailma parim auhind! 

Oscar on umbes 7 kuud vana kiisupojake, kastreeritud, kiibistatud ning vaktsineeritud.