Oskar

Oskar
Nimi:Oskar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Viljandi maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OSKAR LÄKS KOJU!

Oskar on ilus, suur kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse eelmine talv. Kaunis muster kasukal, suured helerohelised silmad ja vahvad laigud nina ümber- üks igati vahva välimusega poiss on ta tõesti. Teised kassid Oskarile meeldivad. Kahjuks inimesi ta veel ei usalda, kuid väikest arengut on käpahoidja siiski näinud! Varasemalt jooksis Oskar paaniliselt kahejalgse eest ära, kuid nüüd juba nuusutab näppu ja laseb nina puudutada. Isegi oma pehmeid käppasi laseb ta vahest paitada, aga ainult siis kui käpahoidja ennast vääriliseks on tõestanud. Oskar on ju tõeline härrasmees, tema otsustab kas ja millal! 

Oskari käpahoidja usub, et andes kassile aega, saab temast hea sõber. Uues kodus võiks teda oodata teine kiisu, et kohanemine kergem oleks. Tule Oskariga kassituppa tutvuma ja ehk laseb ta ka sinul enda pehmeid käppasi paitada- see on tõeline privileeg!

Poiss on vaktsineeritud, kiibistatud, kõik tõrjed on tehtud ja samuti on ta kastreeritud! Vanust on kuskil 3 aastat, täitse värske hing veel. Koju võtab ta kassitoast kaasa pisikese kingituse.