Oskar

Oskar
Nimi:Oskar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

EKSPERTKASS OSKAR, KES HÕIVAB ALATI MUGAVAIMA PESA

Oma ametilt võiks ekskõuts Oskar olla pesade ja diivanite ekspert-konsultant. Tema juba oskab valida selle kõige pehmema, leboma ja ergonoomilisema pesa. Tavaliselt leiamegi ta kassitoast pesa testimas. Kui Oskar parajasti oma tööülesannetega ametis pole, kõnnib ta tähtsa näoga kassitoas ringi. Mingi ülbik ega kaklejapoiss ta pole, kuid 5-aastane elukogemus tingib selle, et nägu on veidi tähtsam ees kui noorematel ja rabedamatel kasukakandjatel.

Kui Oskar 2021. aasta veebruaris Narvast Pesaleidjasse jõudis oli ta inimest nähes madalam kui muru. Ta surus inimese lähenedes oma kõrvad nii kõvasti peadligi, et jäi mulje, nagu tal neid polekski. Oskar on läbi teinud suure muutuse ja arvab nüüd pigem seda, et inimene kulub ühele kassile ära: pakub mänguvõimalusi, maiuseid ja muid hüvesid, serveerib krõbinaid ja puhast vett ning kasib kempsu. Oskaril on õigus! Iseloomult on ta täpselt selline kass, kes muretult endale vajaduse korral ise tegevust leiab, kuid ta oskab hindab mängupartnereid (nii karvaseid kui karvadeta) ning lubab end kõhvitseda ja paitada. Viimasel ajal juhtub seda sügamist ja paitamist eriti sageli:): vaata siit ja vaata sealt. Oskar on lahe ja vahva kaaslane, kellest areneks koduses keskkonnas üks tore seltskonnalõvi ja paipall.

Välimuselt on Oskar sile poiss. Parajas kaalus, heas vormis, proportsioonis, suvehooajaks valmis. Mustvalge kasukas on tal sümmeetrilise mustriga, saba on must ja jalas on valged põlvikud. Oma roosa nina topib ta sinna, kus toimub midagi, ja rohekates silmades välgub mõnikord kaval helk. Oskar on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje ja kiibistatud.

Kui Sa tahaksid pakkuda Oskarile hoolt ja armastust, siis ta ootab Sind Pesaleidja kassituppa endale külla! Palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise ühendust!