Oskar

Oskar
Nimi:Oskar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AND THE OSKAR GOES TO...

Oscareid on jagatud tervenisti 93 aastat, kuid esimest korda selle pika ja uhke ajaloo jooksul läheb jagamisele mitte kuldne vaid mustvalge Oskar! Kas soovid olla esmakordne võitja?
Kui Oskar oli alles Pesaleidjasse jõudnud, surus ta inimese lähenedes oma kõrvad nii kõvasti peadligi, et jäi mulje nagu neid ei olekski. Praegu ei tunne selle kirjelduse põhjal kassipoissi äragi! Nüüd kõnnib Oskar julgete sammudega toa kõige mugavamatesse magamispesadesse leboma, mängib julgelt, kui viitsimist on siis lunib inimestelt maiust, kui viitsimist ei ole siis jääb lootma oma meelale pilgule. Küll see kellegi ära võlub ja need maiused temani tuuakse!
Oskar on 3-aastane imeilusa must-valge kasukaga kassipoiss, kes kolis veebruaris Narvast Pesaleidjasse. Ta on noor ja terve kiisu, kellel teismeea ulakused on juba minevikku jäetud. Parasiitidest pole juttugi, vaktsiinid on ka tehtud, kastreeritud, kiibistatud - täiskomplekt! Iseloomult on ta täpselt selline kass, kes muretult endale vajaduse korral ise tegevust leiab, kuid hindab ka mängupartnereid ja vahel ka paisid. Koduses keskkonnas kooruks temast kindlalt kiiresti paras memmepoeg välja. 
Kui soovid olla esimene mustvalge Oskari võitja, saad täita loomasoovija küsimustiku klõpsates nupule "soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.