Page

Page
Nimi:Page
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UHKE KASUKAGA PAGE OTSIB OMA PÄRISKODU!

Tere!

Mina olen Page. Ega ma ei teagi, miks mul selline nimi on. Ei ma page kusagile. Pigem vastupidi, kui ma ikka tahan keset teed laiutada, siis ma ikka laiutan ka ja need, kes tahavad mööda saada, peavad lihtsalt must üle astuma. Uue lehekülje sinu elus võin küll keerata. Vii mind ainult koju!

Paidega on nii, et ega ma neid veel ise nuiama ei lähe, aga kui mul tuju on, siis sügamine, massaaž ja paid on ikka väga mõnusad asjad. Ja nurrumine – see tuleb ka nagu iseenesest. Ma ei teadnudki varem, mis see on. Paistab, et inimestele see meeldib. Ja ega ma kade ei ole!

Ma olen pärit Viljandist ja kolisin Pesaleidjasse 2022. aasta detsembris. Ega ma täpselt ei mäleta, aga vist sündisin 2022 maikuus. Igatahes olen parimas mängu- ja müramiseas ning seda ma ka ohjeldamatult teen. Eriti meeldib mulle taga ajada pika õnge otsas olevat tuustakut. See liigub kiiresti, kuid mina olen veel kiirem!

Teiste kassidega saan ma hästi läbi, kuid kõige parema meelega läheks koju koos mängukaaslase Stickiga.

Kui tunned, et leidsid omale sõbra, kellele tahaksid kodu pakkuda, siis täida loomasoovija küsimustik vajudes all "Soovin seda loomakest" ja tule mulle külla.