Pähkel

Pähkel
Nimi:Pähkel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TEREEEEEEEEE, KAS SINA OLED ÄKKI MINU PÄRISINIMENE?

Saame tuttavaks ka, mina olen pisikene Pähkel. Olen siin maailmas ringi tatsanud kõigest 1,5 kuud, kuid selle ajaga juba näinud äärmiselt palju. Ilmavalgust nägin ma ühel eriti ilusal suviselt soojal päeval. Õues elasin oma emme, õe ja vennaga umbes kuu aega ning siis tuli üks inimene ja pani meid puuri ja viis ära. See inimene tõi meid ühte majja ning pani meid siin puuri, millest ongi saanud juba mõneks nädalad meie elukoht. Nüüd, aga oleme õe ja vennaga piisavalt vanad, hakata vaikselt mõtlema oma päriskodude peale, sest alates 23ndast septembrist olen valmis võtma tee oma päriskodu poole.

Teiste puuride elanikud on rääkinud, et selleks, et siit puurist saaksin kolida oma päriskoju, peaksin leidma oma pärisinimese. Selleks olen käivitanud operatsiooni "MINU INIMENE", mille käigus olen teinud juba mitmeid üritusi, kuidas puurist välja ronida, et ise seda õiget otsima minna. Kahjuks siiani täiesti tulutult, sest puurivõrede vahelt ma enam läbi ei mahu ning puuri uksest välja joooksmist pean ma veel natukene harjutama.

Nüüd olen alustanud operatsiooni "MINU INIMENE" tagavara plaani B, see on veidi leebem variant. Leidsin endale kaks vabatahtlikku, üks neist oli nõus minust tegema selle armsa pildi ning teine tõlgib just hetkel minu juttu teie keelde ümber ning hakkab levitama teistele inimestele.

Räägin nüüd õige natukene endast ka, sest muidu mu inimene äkki ei tunne mind kuidagi ära. Minu lemmiktegevusteks kuuluvad: õe Tõru ja venna Käbiga mängimine, puuri otsas ronimine, söömine ja magamine. Olen oma pesakonna kõige pehmem kassipoeg ning välimuselt kõige sarnasem oma emmega (emme on ka triibuline). Emme on meid õpetanud ilusti ka liivakasti kasutama. Oma õe ja vennaga olen väga lähedane, seetõttu oleksin äärmiselt õnnelik, kui saaksime koos ühisesse koju. Samas mainisid vabatahtlikud, et ilmselt on see võib-olla liiga suur unistus, seega mõistan, kui otsustad valida meist kolmest kaks või ainult minu.

Kui arvad, et mina ja sina sobiksime väga hästi järgnevad 15-20 aastat ühist elu veetma, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära üks pisikene küsimustik. Peale seda võtab vabatahtlik ühendust ja lepib kokku, kuidas me võiksime kohtuda.

Tillukene Pähkel