Pähkel

Pähkel
Nimi:Pähkel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kes tahab pähklit? Kes tahab endale ühte hästi mõnusat sülekassi? 

Pähkel on uudishimulik, mänguhimuline, paimaias ja oi, milline nurrumasin! Pähkel ei suuda otsustada, mida ta kõige rohkem armastab – magamist, mängimist, söömist või nurrumist. See triibusaba teeks kõike korraga, kui vaid saaks! Ta on päris julge kass, kellega on lihtne esmakohtumisel sõbraks saada. aga parimaks sõbraks? Selleks pead pakkuma Pähklile regulaarset kaisutamist, maiustusi, mänguaega ning lubama talle koha oma kõrval voodis – just seal pikutades tunneb ta end kõige turvalisemalt, pöörab oma paksu lumivalge kõhu taeva poole, sirutab käpad laiali ja lööb lahti nurru, mis kostab koguni teise tuppa välja.
Ühesõnaga parajalt paks mees oma parimates aastates! Aga mida peab Pähkli juures tähele panema on FIV+ ehk immuunpuudulikkus. See ei ohusta inimest ega mängi ka kassi elus suurt rolli. Pesaleidjalt saab lisainfot, mida see kassi jaoks tähendab.

Pähkel saabus Pesaleidja hoole alla oktoobris 2023 Viljandi Varjupaigast. Ta on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiidivastase tõrje ja kiibistatud. Et pakkuda Pähklile kodu, vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule, me võtame teiega peagi ühendust ja saate hoiukoju Pähklit vaatama tulla!