Päike

Päike
Nimi:Päike
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MJÄU! PÄIKE IGATSEB KOJU!

Päike otsib päris oma kodu ja hoolivat pere, kus ta saaks olla täisväärtuslik pereliige. Kodu on ta oodanud juba 2021.aasta märtsist ja läbielanud palju. Hetkel viibib Päike hoiukodus, kus naudib kaisutamisi ja pikki paisid. Ta on väga julge aga natukene veel kardab vahel ja õpib kuidas veel rohkem usaldada ja elu nautida pärast kurbi elukogemusi. Päike on umbes sündinud 2016. aastal.

Ta on hästi rahulik, väga iseseisev ja vahva iseloomuga. Talle meeldib väga mänguasju taga ajada ja magada. Inimeste tähelepanu armastab ja ronib igal võimalikul hetkel sülle, et saaks nurru lüüa ja magada. Päikese kõige lemmikum koht on kaisus teki all nurru lüüa.

Oma eelnevate läbielamiste tõttu on Päike kahjuks ilma jäänud oma neljast hambast, kuid see ei takista tal näidata vahel iseloomu ja õrnalt näksata üritada. Ka on Päike natukene kõver nii sabast kui ka käppadest ja ta vahel hingab valjusti ning norskab.  Valu talle eelnevad vigastused ei tekita ja ta ei lase ka end häirida nendest. 

Kui soovid Päiksega tuttavaks saada, siis klõpsa nuppu "soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust.