Paju ja Pihlakas

Paju ja Pihlakas
Nimi:Paju ja Pihlakas
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tere! Meie oleme pealinlased, väikekassid, mustsabad, bandiititarid,mängukaaslased ja pealekauba veel ka õed. Mind, must-nina hüütakse Pihlakaks. Aga mind, roosa-nina hüütakse Pajuks.
Meie lemmiktegevuste hulka kuuluvad kindlasti mängimine, söömine ja magamine. Me oleme ju harilikud must-valged kassid! Aga tegelikult mitte päris, kuna me oleme ikkagi teistest grammivõrra ilusamad. Oleme alles umbes pool aastat siin maailmas seigelnud, seega katsetame iga päev midagi uut ja põnevat.

Mina, Pihlakas, olen oma nimekaimupuule kohaselt  asjaliku iseloomu ja mõistliku ellusuhtumisega. Mul on ilusad rohekas-kollased silmad ja eriline muster. Alguses ma natukene pelgasin muutuseid, mis meiega toimusid, kuid minu õde Paju aitas mul kohe esimesel päeval mõista, et tuleb võtta vabalt ja inimestest lugu pidada.

Mina, Paju, olen nurrumootor ja pugeja. Mul on pruunikas-rohelised silmad ja must-valge udusulekasukas.  Kui mängides hoogu satun, siis keerlen mööda tuba ja ajan taga palle, sulgesid või Pihlakat. Pihlakaga meeldib meile väga koos mängida. Lemmikuteks on peitus ja tagaajamine. Vahepeal, kui ära väsime, siis istume kraanikausis, vaatame aknast õue või sätime ennast kohta, kus inimesed on, et võtta üks mõnus paitamissessioon.

Oleme Pihlakaga koos käinud nii kaua kui üksteist mäletame ning kindlasti soovime ka edaspidi sama rada käia. Seepärast, ootame ka päris oma kodu – koos! Elu meiega ei ole kindlasti must-valge!

Kui tunnete, et meie oleme need tegelased, kes teie koju kassirõõmu toovad, siis  täitke Pesaleidja ankeet. Meie praegused inimesed võtavad teiega ühendust.