Paksu

Paksu
Nimi:Paksu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KELLELE MEELDIVAD PAKSU(D) PÕSED?

 

Saage tuttavaks Paksuga, kes jõudis meile vabatahtliku vanaema juurest Märjamaalt selle kuu alguses. Iseenesest oleks vanaema ta hea meelega endale jätnud, aga kodus oli ees juba teine kõuts Juss ja temaga nad ei klappinud. Jussile ei meeldinud, et tema vanaema ära võetakse ja Paksul ei olnud muud võimaust, kui sõita Tallinnasse paremat pesapaika otsima.

 

Paksu on meie kõigi südamed võitnud. Ta on mõnusalt suur ja nii pehme, sobiks ideaalselt kaisukaruks. Sülle lubab võtta ja paisid tuleb ise paluma. Tal on huvitav nägu, kuigi on lehma moodi mus-valge, aga tegu on ju ikkagi maa kassiga. 

 

Teinekord jalutab ta meil karantiinis vabalt ringi, aga uksest välja ei ole tikkunud, kuigi maal elas hulkuva kassi elu. Seega võib-olla sobiks ta ka õues käima, aga me väga palume, et alguses harjutaksite teda rihmaga territooriumit tundma ja kui olete täiesti kindlad, et ta tagasi tuleb alles siis laseksite vabalt üksinda õue, kui ta soovib üldse minna. Väga paljud pikalt õues elanud kassid ei soovigi tuppa pääsedes enam õue minna.