Panda Miu

Panda Miu
Nimi:Panda Miu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SABATU, KUID SALASUSTEGA!

Elab taoline armas linnalegend vabatahtlike seas, et meie planeedil, isegi meie maal, olevat inimesi, kes ei oota kassidelt esimesel kohtumisel, et nad hüppaksid rõõmust sülle, ise roniksid kandepuuri ja isegi sulgeksid ukse enda järel. Need inimesed mõistavad kassihinge peensusi ja on valmis isegi vaeva nägema, et kasside poolehoidu võita. 

Aga äkki meil veab? Äkki olete just Teie selline inimene? Ja Teile kingituseks oleks meie Panda. Meie "Kung Fu" Panda - kassike Panda Miu.

Oma nime sai Panda Miu seepärast, et ta on väga osav ja oskab hüpata väga kõrgele. Tema välimus sarnaneb "Kung Fu Panda" multika peategelase välimusega ja tal on hästi lühike saba. Loomulikult on ta ka armas ja nunnu. Iseloomult on ta krapsakas, julge ning jmänguhimuline, aga... kuidas õppida inimest usaldama?

Maardu linnas, tänaval olles pidi midagi väga koledat juhtuma, sest usaldus on kadunud, ka kassi saba oli nii halvas seisus, et vajas amputeerimist.

Panda Miu elas koos oma kolme pojaga keldris. Ta oli väga hoolas ema. Kui head inimesed tulid neid söötma, siis alati jälgis ta, et kõigepealt saaksid tema pojakesed kõhud täis ja alles siis sõi ise. Nüüd on õueõudus selja taga ja me tahame väga loota, et leidub hea kodu Pandale.

Selle pisikese ilusa rohesilma usaldus tuleb võita ja see ei saa olema kerge, aga see on seda väärt. Oma inimesele Panda Miu pajataks sellest, kui väga talle paid meeldivad! Kuidas ta oskab naljakalt nohiseda ja mõnutundest nõrkemiseni nurruda! Seda ta ei avaldaks suvalisele inimesele. Küllasattujad ei pruugi isegi aimata, et kodus elab kassike. Muidugi, kui nad just ei roni kappide või vanni alla... Ainult oma lemmikule avaldaks Panda Miu oma väikesed saladused - et aluskarv on tal täitsa valge, et üldse on ta vöödiline ja üle kõige meeldiks talle mängida liblikatega.

Tema sünniaasta on arstide hinnangul on umbes 2015. Pesaleidja hoole alla ta kolis 2016.a.

Kui teile tundub, et olete valmis tegema jõupingutusi ja üles sulatama meie kaunitari südame, palun täitke ankeet  ja Pesaleidja vabatahtlikud võtavad teiega ühendust.