Papa

Papa
Nimi:Papa
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LAHKE JA ERIPÄRANE PAPA TAHAB JUBA OMA KOJU TÄHELEPANU NÕUDMA!

Papa saabus Pesaleidjasse 19. veebruaril 2021, Jõelähtmelt. Papa sünniajaks on 2017. aasta, seega ilus elu tänavaelust eemal on veel kõik ees!

Alguses mõtlesime, et Papa on selline mees, et palju torkida ei tasu - aga voh sulle, Papa on hoopis näidanud, et ta on inimestega väga seltsiv! Seda eriti, kui tuled maiustega. Siis teeb Papa trikke, seisab kahel jalal ja venitab end maiuseni. Nüüd kus Papa on ka veidi aega harjuda saanud, võtab ta tugeva nurrumisega vastu kõik paid ja hellitused, jääb isegi järgi käima, et äkki saab veel mõne pai! Seega on tugeva välimuse all üks väga pehme kiisuke. Ta on suur kaisukass, kes lihtsalt tahab hoolt ja armastust!

Papa miinuseks on aga see, et ta on teiste kassidega vahepeal veidi riukalik, aga ega kunagi ei tea, äkki oli mõne kassiga kassitoas hoopis vanast ajast mõned asjad klaarimata.. Lisaks on ta ajaga kassitoas juba oluliselt leebunud, seega äreval ajal võisid lahkhelid tekkida lihtsalt, kuna Papa oli siis veel väga stressis, mida ta enam ei ole, kuid sellega võiks igaksjuhuks arvestada.

Papa on välimuselt halli-valge kirju ning tema tänavaelu jäljed hääbuvad. Küll on tal aga huvitav see, et tema üks pupill on suur ja teine väike. Tema silmad on kontrollitud ning midagi muret tekitavat ei ole, seega see on lihtsalt tema eripära ja omanäolisuse märk!

Papa on saanud kõik vajalikud protseduurid! Kui Papa teile huvi pakub, siis täitke loomasoovija küsimustik ning me võtame teiega ühendust! Papat saab Pesaleidja kassituppa vaatama tulla.