Papu

Papu
Nimi:Papu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Papu on suur ja tugev umbes 6-aastane läikiva karvaga kassipoiss, kellele meeldib aknast välja vaadata, konservi ja krõbinaid süüa ning vahel salaja pallikeste jahil ringi tuuseldada. Veel meeldib Papule oma väikene kass Lumikki, kes on arvatavasti Papu ema.

Kassid püüti 2016.a novembris Tallinna vanalinna tänavatelt, seejärel viibisid hoiukodus, siis Pesaleidja kassitoas ning nüüd on üheskoos jälle hoiukodus, kus ootavad et nende päris kodu nad üles leiaks.

Juhul, kui nad saavad oma päriskoju koos minna, siis saavad uued omanikud endale vahva duo: kassipojasuurune õrn Lumikki ning krapsakas jõuline Papu. Lumikki palub igatahes, et kui võimalik, siis tema tahaks Paput endale turvama jätta, aga uued omanikud peavad sel juhul arvestama, et Lumikkil on aastaid juba üle kümne, nii et hoolt ja tähelepanu peab kassikestele jaguma. Koju minna tahavad nad aga väga, kaua sa ikka edasi-tagasi kolid. Päris kodus oleks nii tore üksteisele peamüksu anda ning ehk tuleks konservi ja sooja pesa mõjul ka esimene arglik nurr.

Praegu Papu ja Lumikki hoiavad inimesest veel igaks juhuks eemale, aga Papu uudistab tasahilju inimese tegemisi, nii et kes teab, mis veel kõik juhtuda võib. Kui tahad kassikestega lähemalt tutvuda, siis täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik ja meie vabatahtlikud võtavad Teiega ühendust!