Parsifal

Parsifal
Nimi:Parsifal
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS NURRUMOOTOR, KES NURRUKS JUST SULLE!

Noor, 2-aastane Parsifal uurib elu, vaikselt ja lootusrikkalt. Tema veel hoogsaid hüppeid kassitoas ei tee. Tema elab kratsipuu pehmes kastis, peidab end maailma eest. Aga poleks põhjust. Parisfal on nii nunnu ja armas paikass. Oma kuudis lubab ta ilusti end sügada ja pai teha (vaata siit ja siit) ning vastab sellele nurru ja saba vehkimisega. Ilmselt eelistaks Parisfal hubasemat toakest, kus oma luureretki alustada. Ka ei ole Parsifal sule- ja pallimängus täit hoogu kätte saanud. Parsifal võib küll mõnikord kiire liigutuse peale teha kähh, kuid ta ei viruta käpaga ega hammusta. Ta on mahedus ise. Kui vabatahtlikud sõrmeotsast pasteeti või muud maiust pakuvad, siis Parsifal võtab ka väga vedu. Aga ta ootab üle kõige oma kodu, oma peret, kelle juures end rahulikult sisse seada ja end armastatuna tunda. 

Parsifalil on elegantne, sametiselt must kasukas ja näos on tal väike valge vunts. Peale selle oskab ta teha imetoredalt suuri imestunud silmi. Kaunis ja väljapeetud look koos hea südame ja heade kommetega! Mida ühelt isakassilt veel tahta! 

Parsifal tuli Pesaleidjasse 2022. aasta maikuus Cats Help MTÜ-st. Ta ei jõua ära oodata, millal temani jõuab koju saamise järg. Tule palun appi ja aita Parsifal koju!