Parsifal

Parsifal
Nimi:Parsifal
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS PARRRRRSIFAL!

3-aastane Parsifal on nunnu ja armas paikass. Mahedus ise. Oma kuudis lubab ta end sügada ja pai teha (vaata siit ja siit) ning vastab sellele nurru ja saba vehkimisega. Parsifal ei ole sule- ja pallimängus täit hoogu kätte saanud, nii et ta vajab mängimise asjus julgustust. Aga ta on hakanud kassitoas ringi patseerima ning nüüd ei olegi ta alati kuudis, vaid pikutab suisa keset kassituba madratsil ja võtab vahel isegi külalisi vastu. Kui talle sõrmeotsast pasteeti või muud maiust pakkuda või konservikauss ette lükata, siis Parsifal küll ära ei ütle. Ta ootab üle kõige oma kodu, oma peret, kelle juures end rahulikult sisse seada ja end armastatuna tunda. 

Parsifalil on elegantne, sametiselt must kasukas ja näos on tal väike valge vunts. Peale selle oskab ta teha imetoredalt suuri imestunud silmi. Kaunis ja väljapeetud look koos hea südame ja heade kommetega! Mida ühelt isakassilt veel tahta! 

Parsifal tuli Pesaleidjasse 2022. aasta maikuus Cats Help MTÜ-st. Ta ei jõua ära oodata, millal temani jõuab koju saamise järg. Tule palun appi ja aita Parsifal koju!