Peanut

Peanut
Nimi:Peanut
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA PARIM KAISUPALL, PISIKE KASSIPOISS PEANUT, TAHAB NII VÄGA OMA KOJU KOLIDA!

 

See absoluutselt I-M-E-L-I-N-E pisike kassipoiss on meie armas maapähkel Peanut. Peanut kolis oma õdede ja vendadega Pesaleidja kassituppa 2020. aasta juulis ning on nüüdseks valmis oma koju kolima. Vahva kassipoiss on hetkel veel tõeline laps: tema eeldatav sünniaeg on 2020. aasta maikuus. 

Peanut on tõesti suure südamega kassilaps. Esialgu kipub ta võõraid natuke võõristama, kuid omade inimestega on ta tõeline kaisupall. Talle nii-nii väga meeldib oma lähedaste süles olla ning enamasti jääb ta just kaisus olles tuttu. On näha, et Peanut on võõraste suhtes pisut skeptiline, kuid nii väike kassilaps vajab lihtsalt natuke aega ja julgustust. Meid ta enam ei pelga ja laseb ennast väga edukalt paitada ja sülle võtta. Ta on tõesti nii armas, soe ja hell! See, kuidas ta su käte peal silmad suleb ja ennast nii turvaliselt tunneb: see õnnetunne on lihtsalt kirjeldamatu.

Tänaseks on Peanuti õed ja vennad oma kodud leidnud ning tema on veel ainus, keda keegi ei taha. Küll leitakse, et ta on juba liiga suur või pole piisavalt erilise kasukaga. Kui arvestada seda, et on kasse, kes elavad üle kahekümne aasta, pole Peanut nii suur midagi. Täielik lapseke, kellel on veel väga pikk elu ees! Samuti on Peanut nii-nii-nii ilus ning tema karv on siidpehme. Oeh, kallis Peanut, me lubame sulle, et me leiame sulle hea kodu ning sa saad lõpuks vabalt joosta ja lõputult mängida. Vahel võtabki oma inimese leidmine natuke rohkem aega, aga see ootus on seda nii väärt! Küll aga loodame, et oma kodu leiad sa peagi, sest tõsiasi on see, et täiskasvanud kassile on kodu veel raskem leida. Me teeme kõik mis meie võimuses, armas poisiklutt! 

Peanut on täiesti koduvalmis kassipoiss ning on valmis oma koju kolima kasvõi täna! Muideks, koju kolides võtab ta endaga kaasa ka vahva kingituse ProPlanilt. 

 

Kui just sina soovid meie imelisele maapähklikesele kodu pakkuda, vajuta siinsamas nupule “Soovin seda loomakest” ning me kutsume su Peanutile külla!