Pearu

Pearu
Nimi:Pearu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NO MÕNI ON TOTU …

Pearu on totu. Pearu ei ole rumal ega kindlasti paha kass. Ta lihtsalt on totu. Võib-olla, sest ta on alles nooruke, võib-olla oma raskete esimeste elukuude tõttu, võib-olla on tähtede seis kogu aeg natuke vale. Pearul on asjadest oma arusaam ja tänu oma ülienergilisele iseloomule on kogu kodu tema arusaama täis.

Pearu maailmas elamine pakub alati üllatusi. Pearu maailmas pole kunagi igav. Pearu maailmas elamisega peavad inimesed kui ka teised kassid vahel harjuma. Pearu on vurruotsast käpapadjani headust täis ja nii arvab ta toimivat ka muud maailma.

Pearu peab heaks sõbraks ja mängukaaslaseks nii töötavat tolmuimejat, juhtmeid, arvutit, nuge, magavat inimest ning muidugi ka parasjagu häda tegevat teist kassi. Pahatihti, aga osutavad veidrad mängukaaslased vastupanu ja mängurõõmu ei jätku kuigi kauaks. Pearu õnneks sellest ennast segada ei lase ja tormab tagasi vaatamata uutele seiklustele vastu.

Kui järgmisedki mängukaaslased on vallutatud poeb Pearu alati kellegi sooja kaissu tuttu. Pearu armastab kaisus magada. Sobivad nii võõrad kui omad, kassid või inimesed, või kui veel saaks korraga kõigi kaissu …

Pearul on oma maailm ja võib-olla oleme hoopis meie totud, et kõigest aru ei saa. Päris oma kodu vajab, aga väike marakratt igal juhul.

Pearu on üliaktiivne ja armastab teisi kasse ning seetõttu ootab kodu, kus juba teine kass ees või heameelega läheks koju koos mõne kaaslasega hoiukodust.

Kui Sinul on raudsed närvid, kannatust rohkem kui põhikooli õpetajal ja palju palju armastust siis täida kiisuvõtja küsimustik.

Pearu on sündinud 2019 juulis. 

Pearu jõudis Pesaleidjasse 2019 aasta nobembrist Kaiaverest kassikolooniast. 

 

Pearu asub hoiukodus Tartus.