Pekka

Pekka
Nimi:Pekka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Pooliku Sabaga Pekka otsib oma elu esimest ja viimast kodu!
Pekka on kosunud ainult paar nädalat oma praeguses hoiukodus Tallinnas, kuid soovib juba ruttu oma päriskoju, sest kahjuks piisab hoiukodu soojust tema jaoks ainult märtsi alguseni.


Alla pooleaastane Pekka leiti mahajäetuna ühe kaupluse lähedalt. Ta ootas üksi jaanuari lõikavas külmas ligi nädal aega, paludes oma väikse häälega möödujatelt abi. Kui abi lõpuks temani jõudis, oli Pekka juba nii väsinud ja õnnetu, et algus hoiukodus oli väga raske nii kassile kui perenaisele. Pekka oli kõhn ja nõrk. Paar nädalat ta lihtsalt lamas, kuigi mingit erilist põhjust sellele ei leitud. Kuid viimase nädala jooksul on Pekka hakanud mängima ja aknast linde jälgima, ta sööb tohutu isuga. Ta kogub energiat juurde iga päevaga.

 

Hoiukodu perenaine kirjeldab Pekkat kui väga sõbralikku kassi, kes armastab inimese seltsi, jutustab ja nurrub palju. Järsud liigutused võivad Pekkat veel natukene hirmutada, aga rahulikul hetkel ronib ta sülle ja jääb sinna mõnulema. Pekka ei ole pirtsakas, näiteks ravimite manustamisest ja arsti juures käimisest ei tee ta suurt numbrit. Pekka on vaktsineeritud ja kiibitud.

Veebruar 2018. Pekka on oma uues kodus :)