Pepe

Pepe
Nimi:Pepe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PREILI PEPE OOTAB OMA IGAVEST PAIKÄTT!

Lummavate kollakas-roheliste silmade ja toredate ise pikkuses valgete sokkidega Pepe on mänguhimuline kiisuke. Selle 2017. aastal sündinud kiisupreili päevaste tegevuste nimekirjas on pai saamine esikohal. Selleks viskab ta end pikali ja veeretab end ühelt küljelt teisele, ise järjest valjemini nurrudes. Mängida meeldib talle kõige rohkem sulekestega, mis nööri külge on seotud ja mida saab mööda tuba taga ajada. Kiisuke on koduotsingul olnud 2020. aasta märtsist. Sellise väikese karviku jaoks tundub see olevat üpriski pikk aeg. Hetkel elab Pepe Tallinna kesklinnas asuvas hoiukodus.

Lisaks hoolitseb Pepe oma figuuri eest. Nimelt armastab ta väga muru näksida ning on võimeline ka kõige kõrgemad takistused ületama, et vaid nosida saaks. Üldiselt ta siiski kappide otsas ronimas ei käi, seega pole karta, et köögitasapinnal teda lesimas võiks leida. Peale muru söömise meeldib Pepele sooja koha peal pikutada, ööseks aga poeb ta inimesega koos voodisse magama.

Kui tunned, et Pepe sobiks just Sinu uueks kaaslaseks, siis vajuta allolevale nupule "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetakse peatselt ühendust!