PETRUCCIO

PETRUCCIO
Nimi:PETRUCCIO
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Update 07.09.2019. See väga eriline kass sai endale väga erilise kodu! 
 
Mõni hing, kes meile satub, on nii palju hirmu kogenud, et me ei näe selle sügavasse põhjagi. Nii on ka imekauni Petruccioga. Nii mõnigi meile sattunud kass hakkab vastu, naksab, lööb käpaga või isegi ründab. Aga tänaseks meie juures juba mitu kuud olnud Petruccio paneb lähenev inimkäsi ülekere värisema. Ta paneb silmad kinni ja loodab, et see õudus saaks ükskord vaid läbi.
 
Tallinnast Haabersti linnaosast aasta tagasi leitud kass ei ole tänaval sündinud, muidu oleks temas võitlusvaimu palju rohkem. Hinnanguliselt 5-aastane kass on väga tõenäoliselt olnud kunagi kellegi oma, kuid mis juhtus vahepeal, ei saa me ilmselt kunagi teada. Eelmises varjupaigas ootas ta oma saatust ligi aasta ja tegi seda olude sunnil – puuris. Seda kurba tõsiasja arvestades oli ta meile saabudes uskumatult ilusa karvaga ning heas tervislikus seisundis. Ju olidki haavad hoopis sisemised ning hirm oma elu pärast selle aja jooksul ainult süvenes.
 
Istusin hiljuti Petruccio juures ja silitasin teda järjest tund aega. Lõpuks, 45. minutil, lõpetas ta värisemise. Ta võttis julguse kokku ning lakkus minu sõrmede pealt vargsi, ent isukalt pasteeti. Kuna me oleme seda nii palju kordi näinud, siis me teame, et selliste loomade usaldust on võimalik võita. Sel päeval, kui nad saavad aru, et Pesaleidjas ei ole hukkamisjärjekorda, tulevad nad oma kookonist välja ja vaatavad meile järsku otsa täiesti teise pilguga. Mõnel läheb selleks kauem aega, mõnel vähem. Vahel saame me kõik usaldusisikuteks, vahel vaid mõni üksik. 
 
Ei ole kahtlust, et Petrucciost saaks hea ja rahulik koduloom ning ühel päeval taas kuningliku olemisega must iludus. Kui Sa arvad, et see võiks juhtuda Sinu kodu turvalises keskkonnas, siis anna meile endast märku.