Petson

Petson
Nimi:Petson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHE MÕMMIK PETSON IGATSEB ÜLE KÕIGE OMA KOJU SAADA!

Petson on sõbralik ning rahulik kiisuhärra, kellele väga meeldivad nii paikäed kui ka konservid. Esialgu konutas veidi stressis Petson kassitoas peamiselt ühes kindlas kohas, kuid mida aeg edasi, seda mugavamalt on ka tema ennast tundma hakanud. Kuid mitte miski ei suuda asendada päris oma sooja kodust pesa.

Petsonile meeldiks üle kõige, kui ta saaks päris oma kodus päris oma diivanil päris oma inimese läheduses peesitada.

Petson on tõesti üks uhke kassihärra - lisaks stiilsele halli-valgele kasukale teeb Petsoni eriliseks see, et tal on igal käpakesel lausa kuus varvast. Tõeliselt võimsad mõmmikukäpad!

Kolmeaastane Petson kolis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast 27.09.2021 ja tema sünnipäevaks on märgitud 01.10.2018 - härrasmees oma parimais aastais! Petsonil on kõik vajalikud protseduurid tehtud - ta on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje - see tähendab valmis kohe koju kolima.

Petsonil on FIV, mis ei mõjuta tema elukvaliteeti, kuid sellega peab arvestama. Rohkem FIV’i kohta võid lugeda Pesaleidja blogist:
http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Kui Sina sooviksid Petsonile armastavat kodu pakkuda, kus ta saaks nautida rahulikku stressivaba elu, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Petsonile külla!