Piia Piibeleht

Piia Piibeleht
Nimi:Piia Piibeleht
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Piia Piibeleht on 2,5-3-kuune kassitüdruk, kes leiti piibelehtede õitsemise aegu oma venna Pepega piibelehemetsast. Kuna nad olid leides väga väikesed, nii umbes 3-nädalased, siis ilma emmepiimata oleks vägagi raske olnud neid suureks kasvatada. Õnneks leidus kiisuemme, kel sama suured pojad ja kes Piia ja Pepe kuuks ajaks oma hoole alla võttis. Tänaseks on kassilapsed nii tublid, et saavad ka emmeta hakkama, nii söömise kui ka enda eest hoolitsemisega.

Piia on väga tragi ja lõbus ja aktiivne kassitüdruk. Julgem ja südikam kui vennake, esimesena alati uudistamas ja hakkamas. Ka sõbralik suur koer ei tekita tas suurt hirmu, vaid pigem uudishimu. Piia on ka imearmsake oma musta kasuka, valge põllekese ja valgete papudega. Piia suureks sooviks on leida kodu, kus teda enam ei hüljataks ja temast väga hoolitaks. Üks pere saab endale väga toreda sõbra pisikese Piia näol. Muidugi poleks Piial selle vastu midagi, kui ka ta vennake temaga koos ühise kodu leiaks.

Piia ja Pepe Piibelehe leidmislugu:

Ilus kevadõhtu. Terve päeva lödistas vihma, vastu õhtut aga näitas end päike ja loodusesõbrad sättisid end metsa kevadõhtut nautima. Metsaõhk nii värske, piibelehtede hurmav lõhn, rahu, vaikus, ja järsku, mingid kummalised hääled... Kes see tuterdab inimestele vastu keset metsateed... pisikene kassike, näub täiest kõrist, üleni märg, paanikas, värisedes. Tee kõrval piibelehtede vahel veel üks samasugune meeleheitlik kisa. Veel üks pojake, kes enam kõndida ei jõua. Kuidas ja miks jäeti need terved sõbralikud vaevu 3-nädalased kiisupojad üksi keset metsa... Selline on kassipoisi Pepe ja tema õekese Piia leidmise lugu.

01.08.2017 Väike Piia leidis oma kodu :)

Suur-suur aitäh Piiale kodu andnud perele!