Piibsu

Piibsu
Nimi:Piibsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Jaanuar 2018. Piibsu leidis oma pesa.

Piibsu on väike sügisel ilmavalgust näinud kassipoiss, kes sündis laudas ja võeti kassikoloonia likvideerimise käigus ema juurest ehk liiga vara ära. Tema õde ja vend on juba päriskodudes ja tema ainukesena on jäänud veel päriskodu ootama. Ometi oli ta õppinud inimest pelgama ja susises ja küünistas hoiukodusse jõudes nagu väike lohe. Selle ajaga, mis ta on olnud hoiukodus, oleme selle lohe küll veidi taltsutanud, kuid väike umbusk inimese suhtes on jäänud. Ta võib küll uudishimulikult inimese kätt nuuskida, aga vara on veel vabatahtlikult sülle kippuda, aga une pealt tabades püsib ta tasakesi ka süles. Samas saab ta teiste hoiukodus olevate kassidega väga ilusti läbi, mängib ja mürab. Kiisu on alles kolmekuune ja praegu rahuldab oma suhtlemisvajaduse teiste kassidega mängides. Kiisukesele meeldib toores toit, kanasüdame või kalarümba peale läheb ta eriti põlema, uriseb nagu koer kõige ja kõigi peale, et ometi keegi tema käest väärt toitu ära ei võtaks.

Piibsul on näol huvitav mask, mis teeb ta Batmani sarnaseks. Lühidalt võib öelda, et Piibsu on asjalik noormees, kes saab juba päris iseseisvalt hakkama. Liivakastis käimine ja head söögid on juba selged. Kiisu on saanud parasiiditõrje ja enne kojuminekut saab ka kiibistatud.

Kuigi Piibsu vajab veel kannatlikku meelega sõpra, kes aitaks tal ka inimestega kohaneda, siis usume siiralt, et päriskoju jõudes muutub nii väike loom ruttu, sest hakkab uusi inimesi oma pereks pidama.