Pikakarvaline Antonina

Pikakarvaline Antonina
Nimi:Pikakarvaline Antonina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Antonina leidis kodu.

Kiisul oli oma kodu ja oma pere, kuid kahjuks omanik suri ja kiisuke sattus varjupaika. Varjupaigas oli ta väga stressis ja ei seltsinud teistega. Ka uues päris kodus jõudis ta sutsu ära käia, kuid sealt toodi tagasi, kuna pissis väljapoole liivakasti.


Ilmselt oli valitud vaid välimuse järgi ja ei viitsitud tegeleda tema probleemidega. Kuna igale loomakesele tuleb anda võimalus, siis tõime ta hoiukodusse.
Arsti juures selgus, et kiisul on põiepõletik, seda sai ravitud antibiootikumide ja ravitoiduga. Viimati arstil käies ultraheli näitas ilusat ilma kristallideta põit, kuid kiisu peab sööma veel ravitoitu. 
Kuna Antonina oli tohutus stressis, siis ka tema pikk hall karv on tuhm ja pulstunud. Kõige valusamad pulstis kohad ajas arst seljalt juba ära. Nüüd ootame soojemaid ilmasid, et kogu see pulstis kasukas nulliga maha ajada, kuna iga puudutus teeb ilmselt kiisule valu.
Antonina on pärslase- või šotlaselaadne kiisu, natuke lömmis nina, helehalli värvi ja imepaksu kasukaga. Edaspidi vajab karvkate kindlasti pidevat hoolt, et ei tekiks selliseid pusasid, mida enam kammida ei saa. Tegelikult on Antonina seal paksu karva sees pisike ja kaalult kerge nagu lumehelbeke.
Kiisu sobib rahulikku koju, inimesele, kellel on aega temaga tegeleda.
Praeguses hoiukodus on hetkel kiisu näitusepuuris, kuna ei sobi teise kassi ja koeraga. Samuti seepärast, et sööb ravitoitu.

Preili Antonina otsib seega rahulikku ja kannatlikku kodu, kus ta saaks olla üksik printsess. Antonina tahab rahu, kuid samuti natuke paisid (kui lähed liiale, siis annab ta õrna näksamisega märku, et nüüd aitab.)


Preili on kuulu järgi sündinud 2011 aastal, ta on steriliseeritud ja kiibistatud, samuti saanud parasiiditõrje. Kuigi ta vajab veel ravi, on ometi oodatud kodupakkumised, sest ükski protseduur inimesel konti ei murra. Päris oma kodu ja oma inimene on kassile parimad stressimaandajad ja seda suurem ka tõenäosus, et senine käitumine muutub paremuse poole.


Kui oleksid huvitatud sellisele kaunitarile kodu pakkumast, siis anna endast märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu.