Piksel

Piksel
Nimi:Piksel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kaunis Piksel kolis Pesaleidja kassituppa 07.10.2019, kuid tegelikult on ta oma päriskodu oodanud juba alates 26.02.2019. 

Piksel on täpselt selline kassike, kes pealt vaadates tundub tagasihoidlik kassike. Seetõttu ei ole harvad juhud, kui ta võib toas jääda esmapilgul tähelepanuta. Piksel ei ole küll eriti just see kassikene, kes ise väga peale tükiks ja nõuaks lähedust. Kuid ometi, kui talle läheneda, siis ei ole tal tegelikult inimese vastu otseselt midagi.
Samas on aga kindel, et Piksel pigem eelistab rahulikku keskkonda. Kohta, kus ei ole palju teisi kasse ning väga energilisi ning häälekaid lapsi. Seetõttu ei sobi Piksel tegelikult ka kassituppa. Kassituba on Pikseli jaoks äärmiselt stressirohke, seega ilmselt just sel põhjusel ei suuda kuidagi kassitoas tema tõeliselt pehm olemus ka avalduda.

Sellepärast vajab Piksel esimesel võimalusel ühte toredat inimest, kellega koos alustada teed õnnelikuma eluga. Kui just sina võiksid olla see inimene, kes pakuks Piksele võimalust päriskodule, siis vajuta siin samas lehel "Soovin seda loomakest" ning tule kassikesele külla. 

Piksel enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.