Piksi

Piksi
Nimi:Piksi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Piksi otsib oma peret!

Kui Sa oled inimene, kes tahab, et tema kodus valitseks vaikus ja kord, siis see kass Sulle ei sobi. Piksi sobib aga suurepäraselt sellisele inimesele, kes suudab näha kassipoja tempude heldimapanevat külge. Et las jookseb, lapse asi. Ja see lauldlina (nüüd aukudega) polnud nagunii suurem asi ja et killud toovad õnne (aga need tuleb kähku kokku pühkida, et kallis kiisukäpp ometi viga ei saaks).

Pixie on Briti rahvalugude pisihaldjas, kes võib vahel parasjagu riukalik olla. Just selline on kahekuune kassitüdruk Piksi – ta jookseb, hüppab, ronib, näppab toitu ja uriseb mõnikord söögikausi juures kui pruukost talle väga maitseb. Alles algaja kodukassina pole ta veel päris kindel, et ei pea enam kunagi tühja kõhu pärast muretsema ja seepärast hangib ta kõhutäidet niipea, kui võimalus avaneb. Mis on õpetanud hoiuperet, et sööki ei maksa hetkeksi valveta jätta ja kassid söövad küll pehmeid Belgia vahvleid kui te varem ei teadnud. Jah, Piksi on paras pätt, aga pole armsamat vaatepilti, kui seesama pisike paharet kord väsib ja end diivani seljatoele kerra tõmbab. Või öösel voodisse nurru lööma ronib.

Vallatused käivad kasvamise juurde ja vargakommetest saab lahti aja, armastuse ning veepritsiga. Musta kasuka ja tillukese valge lõuaaluse tupsuga Piksist saab tore pereliige, kes pakub igasse päeva mõne lõbusa hetke. Ta on kiibitud, saanud parasiiditõrje ja valmis passi kaasa võtma ning päriskoju kolima. Ta saab hakkama ilma teiste koduloomadeta, kuid ilmselt kohaneks ka teise kassiga.