Pilery

Pilery
Nimi:Pilery
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

See armas kuid arg kiisuke kolis Pesaleidja varjupaika Jõelähtmelt 22. veebruaril 2023. Kiisu on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid me teeme omaltpoolt kõik, et tema olemine Pesaleidja varjupaigas oleks mugav ning ta hakkaks inimesi armastama sama palju nagu meie armastame teda.

See emane kiisu võlub igaühe oma meeletult ilusa helehalli pika karva ja ilmekate silmadega. Tal on pikad vurrud, karvased põsekesed ja kohev saba. Hetkel ta veel paikätt kardab, aga mänguasjad pakuvad talle huvi ja ta jälgib suure uudishimuga, mis ta ümber toimub. Teiste kassidega on ta malbe ja tagasihoidlik, tüli ei nori ja hoiab pigem end jalust ära.

Kui sina tahaksid imeilusat Pileryt oma koju ning anda talle aega, et siis selle pehme karvapalli süda võita, siis palun täida loomasoovija küsimustik. Sest mis saaks olla parem kui võita aegamisi looma usaldus, see välja teenida ning tänutäheks saada puudutada seda kohevat kasukat.