Pilleke

Pilleke
Nimi:Pilleke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PILLEKE!

Pilleke leiti 2018 a. augustis Tõrvast Riiska linnaosast koos oma ema ja 3 õe-vennaga. Leidmise hetkel oli Pilleke vaid 4 kuune Pilleke oli kõige pisem ja äbarikum, üleni seen nahahaiguses ja parasiite täis. Peale mitut kuud kestnud seeneravi sai Pilleke terveks ja tema areng hoiukodus oli hämmastavalt kiire. Varsti oli hirm seljatatud ja kiisulaps tuli ise paiasid küsima ja teistega mängima.

Pilleke on väga energiline ja armas kiisutüdruk, kellele meeldib väga joosta ja mängida. Pilleke on sõbralik ja tragi, kes on alati lõbus, silmake tal lausa särab. Võõraid ta ikka natuke kardab, kuid kui natuke kiisule aega anda kohanemiseks, siis ilmselt ta peagi oleks inimese suurim sõber, kes sülest ei lahkukski. Paid võtab ta juba praegu meeleldi vastu. Hommikuti on hoiukodus kiisudel paisessioonid, kuhu krapsakas Pilleke ka hea meelega sammud seab. Pillekese lemmikuks on toortoit, kui seda serveeritakse, siis võib paisessioon lõputult kesta. Pilleke sobib hästi ka perre, kus on mõni karvakera juba ees, sest teiste kiisudega seltsib ta hästi.

Aitame üheskoos tal jõuda perekonnani, kes teda hoiaks ja armastaks.

 

Pilleke on hoiukodus Tõrvas.

 

Kui Sa tunned, et Pilleke kuulub Sinu perre, siis täida, palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!