Pilvekene

Pilvekene
Nimi:Pilvekene
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA LEIDA MEIE IMEILUSALE KOLMEVÄRVILISELE KAUNITARILE ESIMENE PÄRIS KODU!
Pilvekene on selle aasta kevadine kassipoeg. Ta leiti suvel linnast ühe kortermaja muruväljakult. Kiisu oli pisike poju, täiesti üksi ja nii jõuetu, et ei jaksanud muruniiduki eest ära joosta. Vaatamata olukorrale leidis see paarikuune - vintske iseloomuga - kiisupoeg, aga endas jõudu, et päästjat hammustada. Mitte, et tema tillukesed hambad oleks kellegile liiga teinud, aga enda eest tuleb ju ometi seista ????
Algul oli meie kogenud hoiukodul suur hirm, et kiisu ei pea vastu, kuna ta oli meeletult nälginud, selgroog lausa turritas karvade vahelt välja. Aga saime koos rõõmustada, et paari päeva pärast oli suurem oht möödas ja kiisu hakkas vaikselt kosuma. Praeguseks on Pilvekene juba suur kassike, kuid väike hirm inimese ees on ikka tema sisse jäänud. Ta ei ole kuri ja enam hambaid ei näita, vaid lihtsalt jookseb inimese paikäe eest ära. Selle eest meeldib talle teiste omavanuste kassidega mürada ja mängida, nii et tore oleks, kui ta saaks päriskoju julge kassiga koos.
Tegelikult käis Pilvekene korra ühes kodus juba ära, koos oma sõbraliku poolvennaga, kuid tagastati kolme päeva pärast. Pilvekene ei teinud midagi valesti, ta oli lihtsalt peidus diivani all ja õppis oma uut keskkonda tundma.
Kahjuks olime taas silmitsi olukorraga, milles omanik oli kujutanud ette, et kass ainult lamab esimesest päevast saati diivani peal ja magab, ega arvestanud sellega, et nüüd olid tal kodus kaks kassipoega, kes mõlemad kohanevad omas tempos. Niisiis, otsib Pilvekene uut head kodu, kus tal lastakse oma tempos kohaneda ja julgemaks muutuda. Ta on kiibitud, steriliseeritud, tal on pass ja ussid on tõrjutud.
Kui sa leiad, et tahaksid muuta ühe imearmsa, aga veidi kartliku noore kassi lugu, loe läbi looma võtmise tingimused ning täida loomasoovija ankeet. Seejärel võtavad Pesaleidja vabatahtlikud sinuga ühendust ning kutsuvad Pilvekesele külla!