Pilvekene

Pilvekene
Nimi:Pilvekene
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PILVEKENE OTSIB OMA PÄRIS KODU
 
Jaanipäeva järgselt ootamatult leitakse kassipoegi vasakult ja paremalt. Pilvekene ei ole erand. Leitud Raplamaalt. Kassipoeg oli nii väsinud ja ilmselt tühja kõhuga, et jõudnud leidjal isegi eest ära sibada (eriti vapralt püüdis küll ennast päästja eest oma pisikeste kassikikudega kaitsta). Vanuselt umbes kuu-pooleteisene tüdruk. Tema oli lausa kolmas kassipoeg, kes meie hoiukodusse toodi. Hoiukodus esimesel vaatlusel oli kassititt ainult luu ja nahk, selgroog lausa turritas välja ja me polnud alguses kindlad, et kas ta ise süüa oskabki, esimesel päeval sai teda peale soojendamist söödetud ja joodetud lutist.
Kui kiisupoeg kosus ja ise juba konservi limpsima hakkas, tulid muud tervisehädad, kiisul lõi silma tugev herpes ja tekkis nohu, seda ravisime tükk aega.
Arsti juures käik aga kinnitas, et haigus kopsu või kuhugi mujale pole jõudnud ja ravimite ja hea toidu abiga on nüüdseks kiisu saanud terveks. Ta saab nüüd teise pere tittedega mängida ja nende emmet ka omaks pidada. Kuna kiisu kaalub juba natuke üle kilo ja on rõõmus ja tubli, siis on aeg ka temal päris oma kodu otsima hakata. Ta on saanud ussirohu, on kiibitud ja saanud passi. Kui tunned, et just sinu kodust puudub mänguline kolmevärviline kaunitar, siis saad endast märku anda meie loomasoovija küsimustikus.