Pinky

Pinky
Nimi:Pinky
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE PINKY OTSIB SUUREKS SIRGUMISEKS OMA PESA

Pinky saabus Pesaleidjasse 14.04.23 Lääne-Harju vallast. Ta on arvatavasti sündinud 2023.aasta alguses, seega on tegu alles täitsa beebiga. Pinky on nii pisike, et kassitoas ringi kõndides võib ta alguses märkamata jääda. Aga kui hoolega vaadata, siis võib teda näha mõnes pesas või toanurgas magusalt magamas ja vaikselt unise pilguga kõike uurimas.

Pinky iseloom on veel arglik. Me ei tea mis õudust Pinky pidi kogema elu esimestel päevadel, aga ka see kassike väärib ju lõpuks seda oma paikätt ja sooja kodu, kus saab palju armastust ning kaitset kurjuse eest. Selle väikse ajaga, mis ta meie juures on olnud, on pisike teinud suuri edusamme. Juba laseb ta ennast paitada, mängib ja sööb käest maiusi.

Armas lugeja, anna Pinkyle võimalus suureks sirguda päris oma kodus. Pisi-Pinky on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud ussirohud. Ta on valmis kohe Sinuga sammud kodupoole seadma.

Kui sa soovid tulla Pinkyga kohtuma siis tutvu meie loomavõtu tingimustega ja täida ankeet klikkides nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ning me võtame sinuga peagi ühendust!