Piraat

Piraat
Nimi:Piraat
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PÕHJAMERE PIRAAT LEIDIS OMA KODUSADAMA 16.01.2022!

Kui Piraat peaks päriselt ette võtma mereröövli töö, ei tuleks tal see nii hästi välja, kui nime järgi võiks arvata. Kuna kiisu on võõraste suhtes veidi uje, jookseks ta tõenäoliselt võrdselt eest ära nii abikäe kui vaenlase eest, jättes röövimiseks ideaalsed laevad oma käpakestega puutumata. Milleks minna võõrast laeva torkima – enda omal ju palju mugavam olla! Ometi on Piraat oma elus parasjagu seilamist teinud ning me ei oska öelda, kas tal kunagi oma kodu üldse olnud on. Seilamisest nähtust vaimset toibumist vajav Piraat leebuks kindlasti päriskodus ning usalduse võites ehk räägiks ka ära loo sellest, kuhu see silm õigupoolest kadus.
Piraat on modellilikult kaunis 5-aastane vesihalli kasukaga kassipoiss, kes reisis väga mitte-piraadilikult maad mööda jaanuaris Ääsmäelt Pesaleidjasse.  Mere peal seilavate röövlitega seostab Piraati küll kõigest ühe silma puudumine – kuid tema armsa olemuse puhul näeb see pigem välja nagu ta teeks sulle lõpmatult silma. Iseloomult on ta küll veidi arg kuid paitamisest ära ei ütle kohe kindlasti! Ta on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja regulaarselt parasiiditõrjet saanud ning valmis kohe koju kolima.

Kui tunned, et võiksid Piraadile kodusadamat pakkuda, vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga ise ühendust!