Piraat

Piraat
Nimi:Piraat
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜHESILMNE PIRAAT OTSIB OMA PESA

Piraat saabus Pesaleidja kassituppa märtsis 2022. Me ei tea tema täpset vanust, aga ta on kindlasti noor, ilmselt paariaastane. Tema eelnevast elust ja saatusest ei ole meil samuti midagi teada, aga see ei ole kindlasti kerge olnud. 

Piraadil puudub üks silm. Me ei tea mis juhtus, aga see oli tema jaoks kindlasti hirmus aeg. Õnneks on tal nüüd kõik hästi ja ühe silma puudumine ei takista teda mitte kuidagi tegemast kõiki oma tavapäraseid kassitoiminguid. Ta on veel veidi arake, aga talle väga meeldib sulepulgaga mängida ja mõnikord õnnestub mõne pai ka sisse lipsata.
 
Värvuselt on ta üleni must, lõua alt mõne valge karvakesega. Musta värvi ja ühe silmaga kassipoiss? - kõlab nagu tõeline hirmus Piraat! Hirmsast Piraadist on asi tegelikult väga kaugel. Kassipoiss on veidi arg ja pigem ettevaatlik läheneva paikäe osas, aga tasapisi temaga mängides ja sulepulgaga paitades õnnestub temaga vaikselt sõbraks saada küll. Teiste kassidega kassitoas saab Piraat samuti kenasti läbi. 
 
Piraat otsib endale mõnusat pesa, kus miski teda enam iial ei hirmuta. Kindlasti vajab ta veidi aega, et inimeste hirmust lõplikult üle saada, aga korvab selle õige pea mõnusate nurrudega. 
 
Piraadipoiss on kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibitud, ning valmis kasvõi kohe oma koju kolima. 
 
Kui tunned, et julged oma kodu avada ühele üldse mitte kurjale Piraadile, vajuta palun nuppu "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja võtame Sinuga õige pea ühendust!