Pixel

Pixel
Nimi:Pixel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA PIXEL UNISTAB PÄRIS OMA TÕELISEST KODUST!
 
See imearmas kassitüdruk on Pixel. Ta sündinud 2020. aasta augustis ning saabus Pesaleidjasse 29.05.2023. Ta on vahva must-valge mustriga kassike, kelle kasukas on nii imepehme ja siidine, et lausa kutsub ennast silitama.
 
Pixel on mänguhimuline kassike. Talle meeldib pai saada ja oskab seda ka ise küsida inimese käest. Vajadusel võib kassike aga märku anda, kui paidest on talle selleks korraks küllalt saanud. Pixeli puhul on tegu väga uudishimuliku kassiga, kes ka inimestega tutvust julgeb teha. Lisaks teab ta kuidas näidata inimesele, et on aeg maha istuda selleks, et kassike saaks sülle ronida ja puhata. Pixel saab hästi läbi ka teiste vurruliste seltsilistega. Kui otsid endale isiksusega armsat kassikest, siis on just Pixel sinu elust veel puudu!
 
Pixel on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrjet ehk täielikult valmis kodukiisu eluks.
 
Kui näed Pixeli pilgus oma tulevast isiklikku nurrumootorit, siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule, tutvu loomavõtu tingimustega ja täida loomasoovija ankeet ning me võtame Sinuga peagi ühendust!