Pixie

Pixie
Nimi:Pixie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PIXIE OTSIB OMA KODU, KUS VAIKSELT AVANEDA SAAKS!

Pixie saabus tiinena Pesaleidjasse Lohusalust 1. mail 2023 ja suundus hoiukodusse, kus tal sündisid 31. mail viis imearmsat poega. Pixie otsib pärast pesakonna laiali saatmist oma rahulikku nurgakest. Lisaks Pixiele otsivad hetkel kodu ka tema pojakesed Ralph ja Timmu.

Pixie on olnud oma poegadele imeline ja hoolitsev emme. Ta on endiselt veel veidi arg ja paikätt natukene kardab, kuid temas ei ole grammikestki agresiivsus inimese suhtes. Vastupidi - paitamisel on näha, et ta tegelikult naudib seda ning päris oma kodus soojeneks Pixie inimese suhtes kindlasti palju kiiremini üles, kuid anname ka Pesaleidjas endast maksimumi, et ta inimese lähedusega harjuks.

Kui Pixie enda pisikeste tibudega hoiukodus oli, siis nägime, et ta suhtles väga häälekalt siis, kui tal oli toit otsas või joogivesi on poegade madistamise tõttu sodiseks läinud ja on vaja uut puhast vett. Ta on väga puhtust armastav kassike. Hoiukodus meeldis Pixiele puuripesa, sest talle meeldib sinna peitu ronida ja seal ongi teda ka parem sotsialiseerida (paitamisega harjutada).

Pixiel on tehtud kojuminekuks kõik vajalikud protseduurid: ussirohutatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud.

Kui Sul on võimalus pakkuda Pixile rahulikku nurgakest oma armastavas kodus, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja kutsume Sind Pesaleidja kassituppa temaga kohtuma!