PJER

PJER
Nimi:PJER
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURTE SILMADEGA PJER OTSIB VANADUSPÕLVE VEETMISEKS KODU!

Pesaleidjasse tuli 22.aprillil Kohtla-Järvelt sõbralik ja elunäinud 14.aastane MONSIEUR PJER.

Pjeril on olnud kirju ja raske minevik ja on isegi tänaval elades kõrva vigastanud nii, et nüüd on tal üks lontis kõrv. Aga tema kõrv ja suured rohelised silmad just teevadki Pjeri eriliseks. Me ei tea täpselt mis suhe Pjeril inimestega on olnud, kuid alates esimestest hetkedest, mil ta viibis meie kassitoas, on see kiisuhärra käitunud igati viisakalt, söönud hea isuga, ja näidanud end vaid sõbralikust küljest. Tema suured silmad näitavad välja veidi kurbust, aga tahab ta väga-väga pai ja isegi lükkab peaga kaasa, et noh süga mind veel, jube mõnus on! Selle peale tõmbab Pjer kohe traktori käima ehk nurrub nii, et maa väriseb.

Pjer on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud kõik vajalikud rohud, et kohe koos Sinuga koju minna! Kui elu ulatab Sulle kingituse, siis võta see vastu. Õigel kingitusel on ikka lips peal (või kaelas).

Kui tunned, et just Pjer võiks olla see kiisuhärra, kellega päikese käes koos diivanil lösutada, siis vajuta nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame Sinuga peagi ühendust!