Pöial-Liisi

Pöial-Liisi
Nimi:Pöial-Liisi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

november: Pöial-Liisi sai kolme kuuseks ning on nüüd kaks korda vaktsineeritud ja kiibistatud ja valmis minema oma päris koju.

Pöial-Liisi on nagu väike beebi ja seda mitte ainult oma imetillukese olekuga vaid ka käitumisega. Tibul sai eile õhtul kõht järsku väga tühjaks ja siis ta vaatas otsa ning ütles väga arusaadava ja nõudliku näoga näu. Konserv kugistati alla nagu poleks vähemalt kuu talle üldse midagi antud. Siis roniti sülle, vurrud lakuti puhtaks, tehti krooks ja pea minu õlal tuli sügav uni. Kui üritasin toolilt tõusta siis kostus vastuseks vaid vigin, et ära sega. Talle meeldib väga tulla oma külma ninaga vastu põske müksida ja keelega üle põse tõmmata ning kaissu teki alla tuttu keerata :)

Hoiukodu kiisust: "Põial-Liisi (Liisi) on pesakonna kõige pisem tegelane. Kuigi jalad veel päris kindlalt ei kanna, on uudistamiskihk siiski suur ja seda pisikest nöpsikut ei pea miski kinni kui ta midagi tahab. Põhiline mängupartner on Trull, nemad kahekesi on kõige rohkem mängulusti täis."

pilte leiab veel siit

kiisupojad ja ema otsivad kodu alates oktoobri lõpust peale koos mängides ja emapiimast tugevaks saamist ja kiisutarkuste õppimist. Enne seda saavad nad ka vaktsineeritud ning kiibistatud. Täna on võimalik endale sobivat sõbrakest ka juba boneerida. . Lapiline emakass koos nelja pojaga vajab hädasti hoiukodu. Kiisu tuli poegade sündimise tunnil ühe kesklinna garaaziomaniku juurde ja vaatas talle lihtsalt otsa. Mehele oli selge, et ema vajab ulualust oma poegade ilmale toomiseks. Kuna garaaz ei ole just kõige parem ulualune siis asusime otsima kiisudele hoiukodu. Ema kardabinimesi kuid oli suur sõber talle ulualust pakkunud meesterahvaga. Meie ei ole esialgu teda paitama trüginud kuna kiisu vajab veidi aega inimesega harjumiseks ja loodame, et hea kõhutäis ning rahulik holitsemine ja turvaine asukoht poegadele saab ka meie sõpruse alguseks. Kiisupojad otsivad endale kodusid neist kaks halli on ilmselt poisid ning lapilised ema moodi tüdrukud. Koju võivad nad minna kõige varem oktoobri teises pooles peale vaktsineerimist ja kiibistamist. Igasugune abi kiisude toidu ja liiva ning protseduuride tasumiseks on teretulnud!