Poolvunts Luka

Poolvunts Luka
Nimi:Poolvunts Luka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSIPOISS LUKA OTSIB KODU!

Kui alustada päris algusest, siis Luka on sündinud 2018. aasta kevadel (Abigaili poeg), kelle elu oleks võinud jääda üpris lühikeseks ... Ta nimelt oli aasta tagasi, alles kassipojana koos ema ja õega varjupaigas eutanaasianimekirjas. Tervis oli kõigil korras, süüks pandi liigset arglikkust, et selliseid pole kellelegi vaja ... pealegi veel must-valge perekond. Kuna eluõigus on kõigil, ka arglikel ja "tavalistel", siis sai perekond toodud Pesaleidja hoiukodusse 2018.a augustis Põltsamaalt, läbi Viljangi varjupaiga.

Kurb on see isetäituv ennustus aasta tagasi, et sellised kodu lihtsalt ei leia, sest Luka koos ema ja õega ootab siiani hoiukodus, et keegi neid märkaks.

Luka on uudishimulik kassipoiss, kui inimene miskit teeb ,siis on vaja kõik üle nuuskida ja vaadata.
Inimese paitamist ta ikka veel ei taha, kui talle liigset tähelepanu pöörata, siis ta lihtsalt jookseb eest ära, samas tuleb jälle tagasi uudistama.

Tema on oma perest ainuke, kes mürab ja mängib paari kuu vanuste kassitittedega ja on neile seltsilise eest. Teised täiskasvanud kassid ei viitsi tittedega tegeleda.  

Hoiukodus kutsutakse Lukat Vuntsuks ja ta reageerib ka selle nime peale.

Luka on valmis minema uude koju, kus teda aktsepteeritakse sellisena, nagu ta on - natuke arglik, aga samas uudishimulik ja mänguhimuline.
Luka on olnud kogu aeg suures kassiseltskonnas ja saab hästi läbi teiste kiisudega, tema ei kiusa teisi ja teised teda. Sellepärast sobikski ta perekonda, kus on juba ees ootamas mõni sõbralik kiisu, kelle pealt Luka saaks õppida, et inimesed on ühed toredad seltsilised tegelikult. Samuti ei pelga ta väikest koera, kui too külla tuleb.

Kui soovid sellele kassipoisile kodu pakkuda, siis tutvu Pesaleidjast loomavõtmise tingimustega, täida küsimustik ja hoiukodu kutsub sind külla kiisusid vaatama.

Lukaga tuleb kaasa ka ProPlani poolt väike kingikott.

Aitame Vuntsu selleks aastaks koju!