Potsu

Potsu
Nimi:Potsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNU POTSU ON LEBOTAMISE MAAILMAMEISTER!

Tule tutvu Potsuga, kes on lebo mis lebo ja nunnu mis nunnu ning tuleks silma pilgutamata sinu koduseks diivanipadjaks. Aga seda diivanipatja peab vahel kõhu pealt sügama:)

Potsu on pirakas, ise kõigest 3-aastane. Pesaleidjasse jõudis ta Viljandi Varjupaigast 2022. aasta märtsikuus. Iseloomult on Potsu megamõnusalt flegma: kaalukas, rahumeelne ja tõsine mõmm. Oma igapäevastes tegevustes sihikindlana harrastab ta ringtreeningut marsruudil madrats-toidukauss-joogikauss-madrats-kemps-madrats. Inimestega suheldes jääb ta rahulikuks.... kui diivanipadi: sa võid teda paitada, temasse nutta, talle oma kurva saatust kurta. Ka teised kassid otsivad Potsu teraapilisest aurast hõlpu, kui mingi stressikübe vurru värisema on võtnud. Vaata vahelduseks Potsu paivideot. Potsu on alati rahu ise. Aga mõnikord ta mürgeldab ka....korralikult:)

Välimuselt on Potsu ilus. Punkt. Mustvalge on uus must. Punkt. Ah, et ebapopulaarne värv?! Vähe eksootikat?! Naljatilk! Tule siis Potsu sabale külla. Puhas eksootika! 100% jänes. Või siiski karu. Mõmm.