Pumba

Pumba
Nimi:Pumba
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Pumba ja Timon on koos kodus :)

Pumba on pisikene sõbralik kassipoiss, kes leiti tänavalt koos oma õe Timoniga.

Timon ja Pumba sooviksid niiväga koos koju. Kiisud müravad koos, ajavad taga üksteise sabasid ning vajadusel maskeeruvad üheks ja samaks kassiks leppides enne kokku, kes on jalad ja kes pea. Nad on aga veel väga pisikesed - umbes kahe kuused ja seega läheb neil vahel lugemine sassi ja ühe pea asemel ilmub kaks ja sabasi kipub ka tavalisest rohkem olema ning siis nad püüavad mõlemat saba ära peita. Ka käitub see “kaks nagu üks” kombinatsioon väga hästi kui neil on igav, sest nad on üksteisel alati olemas ja tööl, koolis või lasteaias olev pererahvas ei pea muretsema, kuidas armsal kiisul kodus läheb. Neil läheb alati hästi, kui pere neid armastab ja nende eest hoolitseb.

Väiksem ja pruunikam tegelane on tüdruk Timon ja hallim on poiss Pumba. Pumba on julge ja sõbralik, talle väga meeldivad paid ja süles olemine, kõhu alt sügamine ja nurrumine. Timonile meeldib teha kõike Pumba järgi, kuigi ta on vennast pisut tagasihoidlikum, vaatab ta, mida venna teeb ja matkib siis kõike järele.

Kiisupojad kasutavad ilusasti liivakasti, söövad krõbinaid ja konservi, oskavad kasutada eeskujulikult kraapimispuud ja on saanud ussirohu ning parasiiditõrje.

Tule ja võta see armas kaks nagu üks kass endale vahvaks pereliikmeks. Palun tutvu ka kiisu loovutustingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ning täida küsimustik.

Kirjuta meile aadressil maret@pesleidja.ee ning saadame Sulle neist ka rohkem armsaid videoid.