Rachel

Rachel
Nimi:Rachel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜSIMUST KAUNITAR RACHEL OTSIB OMALE PÜSIVAT KODU JA PARIMAT SÕPRA!

See müstilise pilguga emane kiisuke on 4-aastane Rachel. Ta saabus Pesaleidjasse ühes oma lastega 08.07.21 Jõelähtmelt. Pojad leidsid omale kodud üsna ruttu, aga armas Rachel ootab siiani, et keegi teda märkaks ja talle püsivat pesa pakuks. Tal on üleni musta värvi kasukas ja ilusad suured kollased silmad.

Racheli aeg meie juures ei ole läinud just kõige libedamalt. Nimelt valmistasid talle suurt piina tema hambad. Sarnaselt inimestele, on ka loomadel levinud tervise mureks hambaprobleemid. Selline saatus tabas ka meie Rachelit ning olukorra tõsiduse tõttu tuli kassikeselt eemaldada kõik hambad. Nüüd elab hambutu kiisuke hulga paremini, aga vajab väga oma kodu ja oma inimest, kes aitaks tal möödunust taastuda ning pakuks lõpmata hoolt ja armastust.

Rachel on veel arglik ja ei lase endale lähedale. Üritades talle pai teha, läheb ta pigem igaks juhuks eemale. Õnneks on see ainult harjumise asi, sest tema ettevaatlikkus ei ole olukorda arvestades midagi ebaharilikku.

Rachel on kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrjet, ehk täielikult valmis kodukiisu eluks.

Kui Sa soovid avada oma kodu ukse ja südame sellele kaunitarile, siis tutvu Pesaleidja tingimustega ning täida ankeet!