Rafal

Rafal
Nimi:Rafal
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA RAFALILE TAAS KODU LEIDA

Rafal sündis 2018. aasta talvel. Tal oli kodu. Ja vennad. Ja perenaine. Kuid sama aasta sügisel jäi ta aga kõigest ilma.

Rafal saabus meile Viljandist ning mäletan veel hästi tema hirmu täis silmi, kui teda esmakordselt paitada üritasin. Rafal lihtsalt tardus, ootas hinge kinni hoides minu käe eemaldumist ning puges teki alla peitu. Mõistsin teda hästi – kaotada üleöö oma kodu ja turvaline keskkond ei oleks kellelegi lihtne.

Rafalil on kassitoas raske. Tema ei taha tüli norida, vaid hoopis teiste kaissu pugeda. Kahjuks ei soovi tihtipeale teised kassid seda sama. Rafal on pidevalt stressis ning veedab seetõttu palju aega puuris.. juba peaaegu 2 aastat! Rafal on tegelikult väga kaunis kassipoiss - valged vuntsid ning pikad vurrud teevad temast tõelise Don Juani! Rafal on pelglik siiani, kuid teda paitades saan aru, et tegelikult on Rafalil vaid üks kindel soov – leida omanik, kes temas taas turvatunde looks.

Kui soovid Rafalile kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija küsimustik siin: http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/
Koos temaga tuleb uude koju ka Pro Plani kinkepakk!