Ragamuffin

Ragamuffin
Nimi:Ragamuffin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Jõgeva maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ragamuffin on siiamit meenutava imepehme kasukaga pisike kassipreili, kes püüti koos õe ja vennakesega oktoobris kinni ühest külmast puukuurist Põltsamaal.

Praegu veel kipub sinisilmne Muffikene äkilisemate liigutuste ja võõraste inimeste peale igaks juhuks peitu pugema. Samas on ta juba varmas harjuma uute paikäte ja maiusepakkujatega, hakkab pai peale mõnusalt nurruma ja poeb mängust väsides meeleldi külje alla tudile. Leebe loomuga Muffikeses on olemas kõik, mida ühelt sülekassilt võiks tahta - pilkupüüdev välimus, pehme kasukas ja kalduvus pai peale mõnusalt nurruma hakata ja silmakesed mõnust kinni panna. Hellitavad paid, maiused ja mängule kutsuvad suletutsakud on võluvahendiks Ragamuffini südame võitmisel ja viimsete pelglikkuse ilmingute peletamisel.

 

Kui leiad end uppumas Muffikese kaunitesse silmadesse ja tahaksid pakkuda talle päris kodu, kus ta saaks oma inimesi jäägitult usaldama õppida, siis anna endast märku ja kirjuta aadressil kellukejakomeet@gmail.com või helista 58452036.