Rahe

Rahe
Nimi:Rahe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUSOOJUST IGATSEV RAHE OTSIB OMA HINGESUGULAST

Rahe on 6-kuune kiisupreili, kes on oma pesakonna ainuke emane. Kuna armas Rahe on juba beebi-nunnu-karvapalli faasist tsipa vanem, siis vajab ta kiirelt uut kodu, enne kui ta täitsa täiskasvanud kiisuks saab, sest siis on tal juba raske koju minna ):

Ainulaadne kolmevärviline kasukas teeb Rahest suisa modelli! Iseloom on pisikesel preilil eestlaslik- alguses ei saa vedama, siis ei saa pidama.
Kiisupreili pole varasemalt kahe-jalgsetest palju arvanud, kuid tasa ja targu on kuulda juba nurrumootorit. Rahest saab suur pai ja sügamise
nautleja ning mänguhimulisus mängib samuti suurt rolli.

Ülekõige meeldib Rahele mängida oma roosa ussikese mänguasjaga ning igasugused mänguasjad, mis vähegi krõbisevad või tilisevad. Rahe on esialgu natukene arg, kuid näha on, et tegu on tohutult südamliku ja armsa kiisuga, kes ei suuda oodata, kuni leiab oma igavese kodu, kus seda kõike pakkuda.

Rahe on puhtust armastav preili ning oskab suurepäraselt kasutada liivakasti. Samuti on Rahe toiduga mõistlik ning ei pea muretsema, et ta üle sööks. Küll aga on Rahe toiduga väga motiveeritav ning heast snäkist ei ütle ta kunagi ära.

Kui soovid oma südame ja koduuksed meie imearmsale Rahele avada, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest" ja täida ankeet ning Rahe hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!