Rahe

Rahe
Nimi:Rahe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUSOOJUST IGATSEV RAHE OTSIB OMA HINGESUGULAST

Rahe on 8-kuune kiisupreili, kes on oma pesakonna ainuke emane. Ainulaadne kolmevärviline kasukas teeb kiisust suisa modelli! Iseloom on pisikesel preilil eestlaslik- alguses ei saa vedama, siis ei saa pidama. 

2 kuud tagasi ei arvanud kiisupreili kahe-jalgsetest midagi, kuid nüüd ei ütle ta hellustele kunagi ära. Rahest on saanud suur pai ja sügamise nautleja ning mänguhimulisus mängib samuti suurt rolli. Ülekõige meeldib Rahele mängida oma roosa ussikese mänguasjaga ning talle meeldivad igasugused mänguasjad, mis vähegi krõbisevad või tilisevad. Rahe on esialgu natukene arg, kuid tegu on tohutult südamliku ja armsa kiisuga, kes ei suuda oodata, kuni leiab oma igavese kodu, kus seda kõike pakkuda. Tegu on kiisuga, kellele tõesti meeldib oma inimestega aega veeta. Seega kui otsid lojaalset kiisut, kes on hingekaaslaseks kogu eluks, siis Rahe on just õige valik.

Rahe on ühes peres juba käinud ning pererahva elumuutuse tõttu pidi kiisu taas üle elama suure muutuse. Nüüd otsib Rahe uut armastavat kodu lootes, et seekord on see igaveseks.

Rahe on puhtust armastav preili ning oskab suurepäraselt kasutada liivakasti. Samuti on Rahe toiduga mõistlik ning ei pea muretsema, et ta üle sööks. Küll, aga on Rahe toiduga väga motveeritav ning heast snäkist ei ütle ta kunagi ära. 

Kui tunned, et Rahe võiks olla sinu pere uus liige, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Rahe hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!