Rainer

Rainer
Nimi:Rainer
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS, KRAPSAKAS KAISUKIISU RAINER OTSIB HÄDASTI KODU KOOS SÕBRA TREVORIGA!

Rainer on väga armas, must-valge kasuka ja kollaste silmadega kiisupoiss. Pesaleidjasse kolis ta 2021. aasta novembris ning kolis siis peatselt hoiukodu - seega on Rainer koduse eluga kenasti harjunud. Nüüd, aprilli lõpus, pidi Rainer olude sunnil kolima uude hoiukoju, kus teda ootas ees ka teine Pesaleidja kiisu Trevor. Raineri sünniaeg on 03.04.2019, seega on ta värskelt 3-aastane kassike.

Rainer on krapsakas, aktiivne kiisuke. Talle meeldib mängida, nii omaette kui ka sõbra Trevoriga. Üldse saab Rainer teiste kassidega väga hästi läbi, kuna ka eelmise hoiukodu kassiga olid tal väga head suhted. Rainer armastab inimeste lähedust ka - eriti, kui on aeg meelde tuletada, et on söögiaeg. Rainer naudib paisid ning talle meeldib voodis tududa. 

Rainer on selline sell, kes ei lase end stressist morjendada. Isegi hoiukodu vahetus tõi vaid kaasa mõne päeva skeptilisemat hoiakud, aga seejärel tundis Rainer end juba nagu omas kodus. 

Rainer tahaks väga koju kolida koos oma parima sõbra Trevoriga. Nad on väga kokku kasvanud ka mängivad, nurruvad, tukuvad koos.

Rainer on läbinud kõik vajalikud protseduurid ning on heade kommetega kiisu. 

Kui Rainer ja Trevor teile huvi pakuvad, siis palun vajutage all olevale nupule "soovin seda loomakest" ning täitke loomasoovija ankeet. Võtame teiega ühendust!