Vunts Artur

Vunts Artur
Nimi:Vunts Artur
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS KRAPSAKAS KAISUKIISU VUNTS ARTUR ON VAHVA KODUPAKKUJA JAOKS TÄITSA SAADAVAL!
 

Kui tunned, et sooviksid peale pingelist tööpäeva koju jõudes näha ühe eriti nunnult totu näo ja suure kerega volaski naljakat hobusekõnnakut ning ta armsaid tudupoose, siis Vunts Artur on valmis soovijatega tutvust tegema hakkama.

Ta on väga-väga armas, must-valge kasuka ja kollaste silmadega umbes 4-aastane kiisupoiss. 

Vunts Artur on krapsakas ja aktiivne kiisuke. Talle meeldib mängida, nii omaette kui ka hoiukodus peatuvate sõpradega. Tegelikult meenutab Vunts natuke koera, sest jookseb hoiuinimesele saba püsti vastu, tahab inimest peaga vastu sääri nühkides naljakalt limpsata ja magab hoiukodu ainsa kassina kuudi-taolistes kassipesades.

Üldse saab Vunts Artur sõbraliku koerana, nagu ta ennast tunneb, teiste kassidega väga hästi läbi, kuna ka eelmise hoiukodu kassiga olid tal väga head suhted.

Vunts armastab inimeste lähedust ka - eriti, kui on aeg meelde tuletada, et on söögiaeg. Siis ta kerib enda saba ja kere ümber toidupakkuja jalgade nagu väike ussike. Vunts Artur naudib paisid ning talle meeldib ka voodis tududa.

Vunts on selline põnev sell, kes ei lase end stressist morjendada. Isegi hoiukodu vahetus tõi vaid kaasa mõne päeva skeptilisemat hoiakud, aga seejärel tundis ta end juba nagu omas kodus. 

Vunts on läbinud kõik vajalikud protseduurid ning on väga heade kommetega kiisu, kes sobib inimestele, kes hindavad sellise targa ja ideaalse kassi iseloomuomadusi.

Kui Vunts Artur teile huvi pakub, siis palun vajutage all olevale nupule "soovin seda loomakest" ning täitke loomasoovija ankeet. Võtame teiega ühendust!