Rasmus

Rasmus
Nimi:Rasmus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS RASMUS ON KODUS!!!

Imearmas Rasmus on tegelikult palju pidanud üle elama. Ta jõudis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast kolmandal novembril, 2019. aastal. Ta on ise alles väga noor - sündinud umbkaudu detsember 2018. Nüüd aga õnnestus tal läbi elada kahjuks ka silmatrauma. Ehkki sai kiirelt arstile näidatud ja ravi peale, ei suutnud me seda silma päästa ja nii käis ta 28. novembril silmaeemaldusel. Sellegipoolest on olenemata oma läbielamistest Rasmus väga sotsiaalne ja meeletult armastab paikätt. Lõua alt, põskedelt, kõrvade tagant südamine - you name it! Ta lihtsalt jumaldab seda. 

Hoolimata sellest, et Rasmusel on vaid üks silm, ei ole ta vähimalgi määral väärtusetu kass. Ta on imeline peresõber sellele, kes ta endale võtab. Ja ma garanteerin teile - te saate tõeliselt hea kassi, kui Rasmusele kodu pakute. 

Kaasa tuleb muide ka pool südant tema vabatahtlikult, sest just nii hinge on Rasmus oma murede ja rõõmudega ta vabatahtlikule pugenud. Aga lisaks sellele ka muidugi kinkepakk meie armsalt koostööpartnerilt Pro Planilt!
Rasmusega tutvuma tulemiseks täida palun ankeet ja oled meile külla oodatud!