Rebel

Rebel
Nimi:Rebel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Rebel leidis enda inimesed ja läks koju :)

KAS OLED VALMIS LÕBUTSEMA?

Tere! Mina olen Rebel. Kuigi olen alla aasta vana, siis seigelnud ja näinud olen palju. Sündisin Lääne-Virumaal Tammiku külas, kus meid õedede ja vendadega külma hakul tuppa aidati, siis olime natuke aega järgmises kohas, siis veel ühes ja nüüd oleme lõpuks jõudnud Pesaleidja hoiukoju (27.12.2019).

Mulle meeldib mängida, uudistada ja ronida. Maailm on ju nii põnev ja iga päev on uued asjad tegemisel. Olen hetkel veel isepäine, aga võta väljakutse vastu ja võid minust väga armsa sülekiisu voolida.

Ma hetkel veel natuke pelgan kahejalgseid, aga usun, et Sa mõistad mind, kui räägin Sulle miks.

Nimelt nagu juba tead on meid palju kolitud. Kuid sellest praegusest eelmine koht oli kohutav. Meid ei armastatud seal, hirmutati ning tehti haiget. Ma olen elava loomuga. Mulle meeldib mängida nii üksina, kui ka õega. Kuid see ei meeldinud talle ja kui juhuslikult ei kuulnud tema pahandamist, siis piserdas ta mulle antiseptikut näkku. Oi, kuidas ma vihastasin. Sisisesin tema peale, aga tema ainult karjus. Lõpuks andsin alla ja pugesin teiste juurde silmi lakkuma. See oli kohutav, aga õnneks nüüüdseks juba minevik.

Hoiuinimene räägib pidevalt millestki, mida kutsutakse "päris koduks". Ei ole kuulnud ega näinud. Kuid ta lubas mulle, et ühel päeval jõuan sinna ja näen oma silmaga. Ma ei jõua ära oodata millal see küll juhtub. Teatavasti pidi see veel parem olema kui praegune siin.

Veel maitseb mulle konserv ja selle nimel olen isegi nõus sööma kausist, mida hoiuinimene hoiab. Las hoiab, kui soovib, saangi paremini kätte.

 

Hoiukodu:

Rebel on enda nime vääriline. Ta teeb täpselt seda, mida soovib ja see on väga naljakas. Ta saab üksinda suurepäraselt hakkama ja hetkel ta isegi eelistab, kas üksinda või õega mängimist. Tasahilju oleme siiki suutnud teda endaga mängima meelitada ja see on tõeline tsirkus. Teda vaadates saab alati kõvasti naerda ja ega ta väga meid enam ei kardagi. Pigem lihtsalt natuke pelgab ja ei taha, et teda kinni hoitakse, sest maailm vajab ju avastamist. Süles vaatab ta ka suurte uudistavate silmadega ringi ja naudib vaadet (kuigi on kinni). Rebel ei ole kindlasti kuri ega pahatahtlik, lihtsalt tal on veel vähe inimestega kogemusi. Nüüd oleks lihtsalt vaja teed sillutada ja usaldus võita, sest potensiaali on küllaga, sest ta on nõus konservi sööma kausist, mida hoian ja süles olema, mis on suured sammud ühe väikese kassikese jaoks.

Rebelile sobiks kodu, kus oleks juba sõbralik kassike ees ootamas, kellega saaks koos mängida, sest see on hetkel tema elus kõige olulisem tegevus. Pluss sõbralik kass saaks teed sillutada inimeste usaldamiseni, et see nukralt alanud lugu leiaks enda ilusa lõpu.

Rebel on valmis koju minema 13. jaanuaril, kui oleme talle paigaldanud kiibi ja teinud ära operatsiooni, siis on ta kõik vajalikud protseduurid läbinud ja saab rahulikult uues kodus sisse ennast seada ja pakkuda palju rõõmsaid aastaid koos mängu ja naeruga.

 

Rebeliga tuleb kaasa väike kingitus ProPlani poolt

Kui just Sinul tekkis tunne, et selline vaimukas naljasell on Sinu kodust puudu, siis palun vajuta nupule „soovin seda loomakest“ ja täida ankeet, siis saab hoiukodu Sinuga ühendust võtta.